Kosminiai pašventimai

9,00 

Knyga skiriama visiems pradedantiesiems ieškotojams, tikriesiems ieškotojams ir Mokiniams, įvairių krypčių dvasininkams ir religijotyrininkams.

Ji padės suprasti Kelio į Save Tikrąjį ir Esmę procesą, paaiškins išbandymus, skausmingai apvalančius einančiojo vidinę kokybę.

Ji turėtų padėti suprasti, kad tikrasis Kelias – tai ne malonus pasivaikščiojimas su dėmesingais pakeleiviais, o ilgas ir sunkus darbas, trunkantis daugybę gyvenimų, reikalaujantis atsisakyti asmeniškumų ir pasiaukoti Paskirčiai, kurią skatina Idėja.

Ji rodo, kaip žemiškoji valia formuojasi į proto valią, kuri galiausiai transformuojasi į dvasios valią, tampančią grynąja Kūrėjo Valia.

Kategorijos: ,

Aprašymas

Tai antroji antropoteosofijos knyga, aiškinanti svarbias nūdienos temas.

Kosminių Pašventimų tema – tai itin sakralinė tema, kuria dabartiniame pasaulyje plačiai piktnaudžiaujama, nes mažai tų, kurie žino, kas tai yra iš tiesų.

Visų laikų Pašvęstieji puse lūpų prasitardavo apie juos. Kiek daugiau paskutiniais šimtmečiais apie juos kalbėjo Harold W. Percival, Jelena P. Blavatskaja. Ieškotojams žinomas Alisos Beily traktatas šia tema.

Dabartiniu laikotarpiu mokymas apie Pašventimus pateikiamas taip, kaip šių dienų sąmonės žmogui reikalingas.

ASTRĖJA. Kosminiai pašventimai. Vilnius: Tiamata, [2008]. 265 p. ISBN 978-9955-31-011-2.

2-asis patais. leid. Vilnius: Tiamata, [2015]. 267 p. ISBN 978-9955-31-049-5.

Papildoma informacija

Svoris 0,55 kg
Išmatavimai 18,5 × 13,7 × 2,2 cm

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Kosminiai pašventimai”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *