„Apie mirtį ir pomirtinius kelius“ (audio knyga)

7,00 12,00 

Tekstą  skaitė Margarita Volovnikienė

(ASTRĖJA. Apie mirtį ir pomirtinius kelius. Vilnius: Tiamata, 2-as papild. leid. [2010]. 201 p.)

Produkto kodas: N/A Kategorija:

Aprašymas

Besidomintieji mirties tema žino „Egipto mirusiųjų knygą“, „Tibeto mirusiųjų knygą“, vedinę „Mirties knygą“. Gal jie yra skaitę ir kai kurių šventųjų pateiktus fragmentus apie pomirtinį sielos kelią bei daktaro R. Moudžio eksperimentus. E. P. Blavatskaja, Č. Ledbiteris nagrinėjo šią temą savaip. Naudinga ir J. Mirbacho knygelė „Gyvenimas po mirties“. Yra straipsnių ir nedidelių knygelių šia tema, nagrinėjančių sielos pomirtines keliones, kalbančių apie jų pomirtinius prašymus ar rūpesčius, apie poltergeistus ir jų atsiradimo priežastis… Visos jos įrodo, jog siela po fizinio kūno mirties gyvena toliau. Pirmosios trys moko ir mirimo meno.

Šioje knygoje mirimo procesas ir keliai po mirties aiškinami antropoteosofiniu požiūriu. Ji skatina nebijoti mirties, o suprasti ją kaip sielos evoliucijos proceso dalį, kad žmogus galėtų sąmoningai dalyvauti savo mirimo procese. Ji turėtų padėti giliau suprasti ir savo paties bei kiekvieno kito žmogaus gyvenimo prasmingumą, kad sąmoningiau jį gyventų dar esant fiziniame kūne.

Knygoje rašoma apie žmogaus kūnų skaidymosi procesą, apie tai, kuo gali padėti artimieji savo išėjusiam brangiam žmogui, apie laidojimą ir kremaciją bei apie daugybę su tuo susijusių klausimų. Keletas pokalbių su išėjusiais padės dar giliau apie visa tai susimąstyti.

© Margarita Volovnikienė, įgarsinimas, 2022

©VšĮ „Idealistų būstinė“, 2022

Ką daryti toliau atsisiuntus elektorininės versijos failą?

Jei naudojatės windows kompiuteriu

  • Atsiųsto failo pavadinimas susidėda iš atsitiktinių raidžių ir skaičių – tai normalu ir reikalinga dėl saugumo.
  • Atsiųsto failo tipas – archyvuotas zip failas.
  • Dažnai “pagal nutylėjimą” kompiuteriai nerodo failo galūnių, tokių kaip “.mp3“, “.jpeg“, “.mp4” ir t.t. –  jų rodymą reikia įsijungti pačiam. Jeigu jūsų kompiuteryje nėra archyvavimo programos tokios kaip winzip, winrar, 7zip, tuomet kompiuteris neatidarys atsiųstos audio knygos, ir jeigu kompiuteris nerodo failų galūnių, gali kilti problema, nes jūs nežinosite koks tai failas.
  • Windows 11 turi instaliuotą archyvavimo programą, o Windows 10 ją reikia instaliuoti pačiam. Nemokama versija 7zip.
  • Išarchyvavus failą, rasite 32 audio failus suskirstytus pagal knygos skyrius.
  • Jei norime matyti failo galūnes (nebūtinas žingsnis), explorer lange spauskite view -> options ir atsidariusiame “folder options” lange pasirinkite “view” skiltį, kurioje reikėtų nuimti varnelę nuo “hide extensions for known file types” ir spausti “apply to folders”.

Jei naudojatės iphone arba ipad skaitykite šį straipsnį.

Jei naudojatės android telefonu ar planšete skaitykite šį straipsnį.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “„Apie mirtį ir pomirtinius kelius“ (audio knyga)”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *