Antropoteosofija: žmogaus suvokiama Dieviškoji išmintis. T. 2

20,00 

Šis tomas, kaip ir trečiasis (medžiagą teko perskirti dėl jos apimties), skirtas savarankiškiems dvasios ieškotojams. Jame rašoma apie pasiruošimą dvasiniam vedimui, patiriamam per savo širdį. Tai nėra vienos dvasinės krypties kelias. Antropoteosofija nėra religija. Ji – bendrinė pasaulėžiūra. Nėra ir negali būti vienodų kelių, tačiau yra bendri visoms religijoms ir dvasinėms kryptims dalykai, be kurių tikrasis Kelias neįmanomas. Imitacijų daug, bet tikrojo Kelio reikalavimai ir jo požymiai tie patys, tik skirtingai jie gali būti įvardijami ir aiškinami.

Kategorijos: ,

Aprašymas

Ši knyga tiems, kurie sielos išminties siekia, racionalaus proto užbrėžtą ribą peržengti išdrįsdami.

Ji tiems, kurie savo gyvenimo prasmės ir tikrumo ieško.

Ji tiems, kurie išdrįso leistis į nepaprastai įdomią, turiningą, prasmingą, nors ir kupiną netikėtumų, rizikos, išbandymų, taip pat besikeičiančių atradimų ir praradimų, skatinančių vidinį kitimą, kelionę į savo vidų.

Tai Knyga Mokinystės siekiančiajam ir Mokiniui.

Ji naudinga visiems, kurie dirba su savo ar kitų žmonių vidaus pasauliu arba savaip ieško Dievo. Ji atvers daug žmogaus psichikos fenomenų slėpinių, aiškindama jų prigimtį ir mechanizmus. Ji aiškins žmogaus vidinės transformacijos procesus, grėsmes ir manipuliacijas.

Todėl ji naudinga psichologams, psichiatrams, visų krypčių dvasininkams, religijotyrininkams, filosofams ir, žinoma, ezoterikams.

Ji skirta visiems, kurie, patyrę racionalaus proto pažinimo ribas, ieško būdų, padedančių tas ribas peržengti, arba jas jau seniai yra peržengę.

 

ASTRĖJA. Antropoteosofija: žmogaus suvokiama Dieviškoji išmintis. T. 2. Vilnius: Tiamata, [2012]. 1052 p. ISBN 978-9955-31-044-0.

2-asis leid. [2015]. ISBN 978-9955-31-051-8.

Papildoma informacija

Svoris 1,191 kg
Išmatavimai 21,7 × 15,5 × 4,5 cm

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Antropoteosofija: žmogaus suvokiama Dieviškoji išmintis. T. 2”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *