Akmenų knyga, arba Žingsnis į platesnį suvokimą. T. 1

43,00 

Tai enciklopedija – mineralų terapijos ir astromineralogijos vadovėlis, kurio medžiagos turėtų pakakti tiems, kurie siekia padėti sau ir kitiems. Jame pateiktos svarbiausios senovėje egzistavusios ir dabar egzistuojančios mineralų pritaikymo ir jų parinkimo kryptys ir būdai, taip pat ilgamečiai empiriniai ir intuityvieji mineralų poveikio tyrinėjimai. Rasite mineralų gydomųjų savybių mokslinį pagrindimą, taip pat visame pasaulyje painiojamus, o čia aiškiai atskirtus amuletų ir talismanų skirtumus bei jų gamybos ir nešiojimo ypatumus. Talismanų skyriuje pateikiamos pagrindinės seniausiosios talismanų kūrimo kryptys ir naujieji talismanai, skirti šiam laikui. Kalbama apie tai, kaip mineralų terapija gali padėti subalansuoti žmogaus subtiliąsias sistemas, padėti susivokti ligų giluminėse priežastyse ir keisti mąstymo struktūras. Rasite paaiškinimus, kodėl įvairūs autoriai ir sistemos skirtingai parinkinėja akmenis pagal Zodiako ženklus, ir kaip geriau reikėtų juos pasirinkti.

Liko 16

Kategorijos: ,

Aprašymas

Ši knyga skatina skaitytoją mąstyti, analizuoti ir peržiūrėti savo suvokimą. Ji padeda pažvelgti už protui suprantamos ribos, tačiau kartu perspėja ir apie pavojus, tykančius užribyje ir, žinoma, ezoterikos „džiunglėse“. Ji skatina atsiverti naujam pažinimui, nes tik žinojimas padeda nepasiklysti „džiunglėse“.

Ji naudinga ne tik tiems, kurie rimtai domisi mineralų terapija ir astromineralogija, tačiau ir bet kurios krypties dvasios ieškotojams. Ji labai pravers plačiau suprantantiems mokslininkams, gydytojams, psichologams, psichiatrams ir pan.

Ji būtina bet kuriam juvelyrui, kuris siekia tapti tikruoju Meistru.

ILGEVIČIENĖ, Audronė. Akmenų knyga, arba Žingsnis į platesnį suvokimą. T. 1. Vilnius: Gamta, 2005. 501 p. ISBN 9955-649-23-2 (bendras); ISBN 978-609-95799-8-6 (1 tomas).

2-oji patais. laida. Vilnius: Tiamata, 2007. 501 p.

3-oji patais. laida. Vilnius: idealistų būstinė, 2023. 501 p.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Akmenų knyga, arba Žingsnis į platesnį suvokimą. T. 1”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *