Akmenų knyga, arba Žingsnis į platesnį suvokimą. III tomas

23,00 

Ši knyga – tai unikalus mineralų terapijos ir astromineralogijos vadovėlis, pagrįstas autorės ilgamečio gilaus darbo su mineralais patirtimi ir rezultatais. Joje, kaip jokioje kitoje iki šiol, išsamiai pateikiama monumentali enciklopedinio pobūdžio medžiaga apie mineralų ir uolienų poveikio pagrindimą, mineralų terapiją, sisteminį žmogaus gydymą.

Kategorijos: ,

Aprašymas

Knygoje gausu praktikų, taikytinų įvairaus pobūdžio negalavimams šalinti ir visiems žmogaus kūnams harmonizuoti. Be to, skaitytojas ras ir dar niekur nepublikuotos informacijos apie ypatingas Žemės vietas, daug naujų žinių apie astromineralogiją, mineralų sąmonę, jų singonijas ir ryšį su žmogaus mąstymu.

Knyga ypač naudinga mineralų terapeutams, psichologams, astrologams, astromineralogams, taip pat natūraliosios ir akademinės medicinos specialistams bei visiems, kas domisi mineralais ir natūraliais sveikatinimo metodais.

ILGEVIČIENĖ, Audronė. Akmenų knyga, arba Žingsnis į platesnį suvokimą. T. 3. Vilnius: Tiamata, 2017. 335 p.  ISBN 9955-649-23-2 (bendras); ISBN 978-9955-31-060-0.

Papildoma informacija

Svoris 1,25 kg
Išmatavimai 26,7 × 18,5 × 2,5 cm

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Akmenų knyga, arba Žingsnis į platesnį suvokimą. III tomas”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *