Atsakymai į antropoteosofo klausimus

19,00 

Šioje knygoje palyginti glaustai, bet kartu ir išsamiai pateikiami atsakymai į dabartyje iškylančius klausimus tiems, kas gilinasi į antropoteosofijos pasaulėžiūros esmę, taip pat kitiems Dvasios ieškotojams ir tiesiog mąstantiems žmonėms.

Kategorijos: ,

Aprašymas

Skaitytojui jau žinoma trimis tomais išleista knyga „Antropoteosofija. Žmogaus suvokiama Dieviškoji išmintis“ dar galėtų būti pavadinta „Knyga Mokinystės siekiančiajam ir Mokiniui“. Knyga „Atsakymai į antropoteosofo kalusimus” skirta rimtiems Dvasios ieškotojams, sąmoningiems ezoterikams, įvairių dvasinių krypčių ir religijų atstovams, pažangiems mokslininkams, filosofams, kūrybos ir intelekto žmonėms, ieškantiems gyvenimo prasmės ir tikrumo, Dievo ir savęs. Tai racionalaus proto užbrėžtas ribas peržengianti kelionė į Tikrąjį Save, siekiant pažinti tiek visus supantį, tiek nematomą pasaulį.

Ši knyga yra antropoteosofijos knygų tęsinys. Joje palyginti glaustai, bet kartu ir išsamiai pateikiami atsakymai į dabartyje iškylančius klausimus tiems, kas gilinasi į antropoteosofijos pasaulėžiūros esmę, taip pat kitiems Dvasios ieškotojams ir tiesiog mąstantiems žmonėms. Ši knyga galėtų būti parankinis vadovas tiems, kas ne tik ieško atsakymų, bet ir dirba su savimi ar kitais. Joje pabrėžiama idealų, Idėjos ir Tikėjimo reikšmė Kelyje į Dvasią ir sąmoningumą, rašoma apie antropoteosofijos šaltinį ir iš jo išeinančius mokymus.

Šiuo metu gyvename galingo Didžiojo Virsmo laiku. Senos, atgyvenusios pažiūros, nuostatos ir jas palaikančios mentalinės struktūros aižėja, griūva, trupa ir skaidosi naujos energijos srautuose. Naujos struktūros dar tik formuojasi, nes iš pradžių srūva senas struktūras transformuojanti ir jas naujomis paverčianti energija. Todėl toks laikas itin parankus visiems siauražiūriams manipuliatoriams žmonių sąmone, jų siekiu ieškoti Gėrio ir Šviesos. Žmonių pasiklydimas didžiulėje pastaraisiais dešimtmečiais susiformavusioje „dvasinio verslo“ pasaulinėje rinkoje naudingiausias Chaoso jėgoms ir jų darbininkams, meistriškai išnaudojantiems žmonių ydas, silpnybes, baimes, norų ir prisirišimų įvairovę. Toje painiavoje net labiau patyrusiam Dvasios ieškotojui lengva pasiklysti, o ką kalbėti apie naujokus… Būtent todėl ši knyga buvo užrašyta stebint jau minėto pasaulinio „dvasinio verslo“ žaidimus ir manipuliacijas, atsiliepiant į antropoteosofiją skaitančių žmonių vidinį poreikį žinoti Tiesą.

ASTRĖJA. Atsakymai į antropoteosofo klausimus. Vilnius: Tiamata, 2019. 640 p. ISBN 978-9955-31-063-1.

Papildoma informacija

Išmatavimai 21,6 × 15,5 × 3 cm

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Atsakymai į antropoteosofo klausimus”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *