Antropoteosofija: žmogaus suvokiama Dieviškoji išmintis. T. 3

20,00 

Šiame tome aiškinama įvairaus pobūdžio tarpusavio santykių svarba asmens sąmonės vystymuisi į kolektyvinę sąmonę. Plačiai dėstomi dvasinės ir materialios energijos santykio, apytakos, energetinių mainų, įvairių energijos rūšių fenomenai ir psichinių, mentalinių bei dvasinių galių prigimtis. Kalbama ir apie tai, kaip realus dvasinis kelias veikia endokrininę sistemą, jos funkcijas bei meridianų veiklą.

Vargu ar kurioje nors kitoje literatūroje rasite šitaip detalizuotus naudojimosi svetima energija, energetinio vampyrizmo, apvaldymo ir apsėdimo reiškinius. Taigi knygoje pateikta ir paaiškinta daugelis protu nepaaiškinamų reiškinių ir fenomenų. Visa tai tam, kad vidinių vertybių stuburą formuotumėtės ir bet kokio Blogio veikimo aritmetiką išmanytumėte. Šitaip vidinė stiprybė auga. Taip bręsta Tikėjimas, ateinantis per visa ko Esmės pažinimą. Toks žmogus tampa atsparus bet kokioms tiesioginėms, psichinėms, mentalinėms, neurolingvistinėms ir kt. manipuliacijoms.

Kategorijos: ,

Aprašymas

Knygos „Antropoteosofija. Žmogaus suvokiama Dieviškoji išmintis“ antrasis ir šis, trečiasis, tomai galėtų būti pavadinti „Knyga Mokinystės siekiančiajam ir Mokiniui“. Taigi trečiasis tomas tęsia antrąjį. Knygą teko perskirti į du tomus tik dėl pateikiamos medžiagos apimties.

Žinojimo maža. Dar būtinas vidinis darbas su savimi. Tam skirtas visas skyrius, pavadintas „Antropoteosofinio mąstymo ugdymas, arba Tikrojo Aš pažinimas“.
Knyga baigiama svarbiais kiekvienam plačiau mąstančiam žmogui tekstais, ateinančiais iš Dvasios Šaltinio, todėl suteikiančiais dvasios impulsą naujam požiūriui, darbams ir prasmingam gyvenimui.

Ji skiriama tiems, kuriems rūpi tikrosios vertybės, todėl jie turi savyje tvirtą dvasinių vertybių stuburą arba siekia jį susikurti, suvokdami, kad be jo joks rimtas Kelias į dvasią neįmanomas.

Ji skiriama plačiau mąstantiems arba siekiantiems šitaip mąstyti žmonėms, suprantantiems, kad, nepažinus savęs, neįmanoma pažinti ir supančio matomo bei nematomo pasaulio. Nesupratimu visais laikais buvo manipuliuojama. Supratimas – puiki apsauga nuo bet kokių manipuliacijų.
Ji skiriama tiems, kurie nesupriešina savo išpažįstamos religijos su kitomis, tačiau yra pasiruošę sėsti prie apskritojo Tikėjimo stalo, prie kurio nėra pirmumo teisės, kurio centre dega dieviškoji Meilės ir Taikos ugnis.

Ji skiriama tiems, kurie supranta, kad artėja tas metas, kai mokslas nebeneigs Tikėjimo objekto ir tiesų, o visų Tikėjimo krypčių ir religijų atstovai bendradarbiaus, kad tai, kas yra nepažinta, būtų pažinta tiek, kiek Visagalis leidžia. Šitaip Pažinimas per intelektą ir mokslą susijungs su Pažinimu, ateinančiu per Dievą, pakeldami visą žmoniją į naują sąmonės evoliucijos pakopą.

Knyga skiriama rimtiems bet kurių krypčių dvasios ieškotojams, sąmoningiems ezoterikams, religijų atstovams, pažangiems mokslininkams, filosofams, kūrybos ir intelekto žmonėms. Ji reikalinga gydytojams ir psichologams, nes ateina laikas atsirasti naujai psichologijai, priimančiai žmogų ne tik kaip kūną, emocijas ir protą, bet ir kaip dvasinę substanciją. Kad taip įvyktų, virsmas būtinas psichologijoje ir visoje medicinoje. Visa tai – naujojo tūkstantmečio temos.

ASTRĖJA. Antropoteosofija: žmogaus suvokiama Dieviškoji išmintis. T. 3. Vilnius: Tiamata, [2014]. 1041 p. ISBN 978-9955-31-045-7.

2-asis. patais. leid. [2016]. 1048 p.  ISBN 978-9955-31-055-6.

Papildoma informacija

Svoris 1,198 kg
Išmatavimai 21,7 × 15,5 × 4,5 cm

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Antropoteosofija: žmogaus suvokiama Dieviškoji išmintis. T. 3”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *